Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes izsludinātais konkurss “Par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas) visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā”.

Kategorijā “Kultūrtelpas un nacionālās identitātes stiprināšana” uzvarētāja ir programma “ReTV”, kas arī līdz šim bija pieejama bez maksas apraidē, un joprojām būs pieejama vismaz līdz 2021.gada beigām.

Par konkursa rezultātiem prieku pauž kanāla “ReTV” valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris: “Uzvara konkursā ir pozitīvs novērtējums mūsu līdzšinējam darbam. Arī nākamo gadu laikā turpināsim strādāt pie attīstības, saturiski pilnveidojot programmu ar jauniem raidījumiem, bet galvenais mērķis ir kļūt par informācijas līderi reģionos, un uz to virzāmies jau šobrīd. No 2020.gada kanālā “ReTV” piedāvāsim vēl vienu informatīvu programmu “Ziņas īsumā”, kas ēterā būs skatāma darba dienās plkst.19:00. Savukārt “Latvijas ziņas” un “Ikdiena” būs ierastajā laikā no plkst.21:00.”

Nākamo gadu laikā “ReTV” plāno ieguldīt līdzekļus tehnikas pilnveidošanā, lai skatītājiem kanāla saturs būtu pieejams labākā kvalitātē un sasniedzams vairākās interneta platformās.

Konkursa mērķis ir nodot komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tiesības izplatīt televīzijas programmas brīvajās vietās bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.

 

Spread the love