Jau šo svētdien “Rūjiena izaicina” finālā satiksies radoši un uzņēmīgi cilvēki no Amatas, Dobeles, Rūjienas, Dundagas un Krāslavas novadiem, lai vienotā komandā sacenstos ar raidījuma vadītājiem Dagni Čākuru un Arturu Gruzdiņu. Kurš kuru? Lielā novadu komanda vai rūjieniešu tandēms? Izaicinājums ir pieņemts!

Abi raidījuma varoņi, rūjienieši – Arturs Gruzdiņš (pirmais Latvijas muzikālā televīzijas šova “X Faktors” uzvarētājs) un Dagnis Čākurs (SIA “Liepkalni” maiznīcas īpašnieks) – uz fināla spēli aicinās visus raidījuma cikla gaitā apciemoto novadu iedzīvotājus.

Fināla spēle solās būt spraiga un pārsteigumiem bagāta. Negaidītu pavērsienu netrūks. Dalībniekiem būs iespēja sacensties gan aktīvās spēlēs, gan pārbaudīt savas zināšanas erudīcijas jautājumos. Tāpat netrūks arī citi atraktīvi uzdevumi un arī muzikāli pārsteigumi.

Jāpiemin, ka raidījuma cikla “Rūjiena izaicina” laikā Dagnis un Arturs devās apskatīt, kā dzīvo dažādos Latvijas novados. Sākotnēji abi vadītāji skatītājiem atklāja, ar ko īpašs ir viņu dzimtais Rūjienas novads, pēc tam viesojās Amatas, Dobeles, Dundagas un Krāslavas novados. Caur pozitīvu sacensību garu tika atklāts katrs apciemotais Latvijas novads un tur satiktie cilvēki – izaicināti aizraujošā erudīcijas spēlē. Tas bija kā ceļojums pa Latvijas novadiem ar pozitīvu sacensību garu.

Nu visiem dalībniekiem ir laiks satikties lielajā fināla spēlē. Seko līdzi raidījuma noslēgumam 17.novembrī plkst. 22:00 kanālā ReTV!

Foto: Roberts Āboltiņš

 

Spread the love