„Re:TV” ēterā jauno sezonu uzsācis viens no skatītākajiem iknedēļas raidījumiem kanālā – diskusiju cikls “Īsi un konkrēti”.

Šajā sezonā skaidrosim nacionālo jautājumu rezonansi reģionos un otrādi – reģionu aktuālos jautājumus pacelsim nacionālā līmenī. Katru trešdienu plkst. 21:00 kopā ar vairāku reģionu pārstāvjiem, valdības pārstāvi vai ekspertu aplūkosim aktuālo problēmu, sniedzot konkrētus piemērus  tādās tēmās kā, piemēram, par  e-veselību, audžu ģimenēm, skolu tīklu reorganizāciju un citām.

Diskusiju papildinās sižeti, komentāri un ekspertu viedokļi no dažādiem reģioniem. Diskusijas vadīs Ieva Benefelde – žurnāliste ar ilggadēju pieredzi reģionālajās tematikās.

Diskusiju cikls „Īsi un konkrēti” ir vienīgā TV diskusija par reģionālajiem procesiem un aktualitātēm. Raidījuma mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un nozīmīgu reģionālo diskusiju Latvijas nacionālajā informatīvajā telpā, tādējādi gan veidojot saliedētu sabiedrību ar integrētu reģionu lomu tajā, gan risinot reģioniem būtiskus jautājumus. Diskusiju ciklu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV”

Redakcija

T. 64219043

redakcija@retv.lv

Purva ielā 12a, Valmiera

Twitter/ReTV_Televizija

Facebook/LatvijasRegionuTelevizija

Spread the love