Saeimas priekšvēlēšanu laikā Re:TV pārraidīs diskusiju ciklu “Līderu debates”

Otrdienās, no 11. septembra līdz 2. oktobrim, plkst. 18.15 tiešraidē kanālā Re:TV tiks pārraidītas  priekšvēlēšanu diskusijas “Līderu debates. Programmas” un “Līderu debates. Ekspertu studija”. Paralēli debates tiešraidē varēs vērot arī internetā  www.skaties.lv un www.tvplay.lv .

Programmu debates vadīs TV3 žurnālists Arnis Krauze un to mērķis ir sniegt iespēju katram no sarakstiem izteikties par prioritārajām jomām un darbiem, ko katrs politiskais spēks piedāvās darīt, ja tiks ievēlēts. Tāpat partiju pārstāvjiem būs jāatbild par programmās iekļautajiem solījumiem,  skatītāju un savu konkurentu sagatavotajiem jautājumiem. Četras nedēļas pirms vēlēšanām – katru otrdienu skatītāji varēs ieklausīties un vērtēt partiju atbildes.

Pēc katrām programmu debatēm notiks pieslēgšanās ekspertu studijai, kurā eksperti apspriedīs tikko dzirdētos partiju solījumus 13. Saeimas vēlēšanām, programmu analīzi, diskusijas un atbildes uz debašu vadītāju un skatītāju jautājumiem. Ekspertu studiju vadīs Vidzemes  Augstskolas rektors, asoc. prof. un vadošais pētnieks Gatis Krūmiņš.

Programmu debates ir Re:TV, LNT un TV3 kopprojekts, kas veidots sabiedriskā pasūtījuma ietvaros, uzvarot NEPLP konkursā “Par 2018.gada Saeimas priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas”.

  Informāciju sagatavoja:

Paula Apsīte

Re:TV pašreklāmu redaktore

paula.apsite@retv.lv

T. 26631525

Spread the love