Raidījums “Latvijas karavīrs” atgriežas kanālā Re:TV

No 14. augusta kanālā Re:TV katru otrdienu plkst. 21:30 atsākās raidījums “Latvijas karavīrs”. Raidījumā ir personstāsti par profesionālā dienesta karavīriem un zemessargiem; aktuālo notikumu atspoguļojums no Latvijas reģioniem; sarunas studijā ar speciālistiem par aktuālajiem jautājumiem aizsardzības nozarē.

Raidījums sastāv no studijas sarunām un vairāk sižetiem. Tajos ir parādīta profesionālā dienesta karavīru vai zemessargu ikdiena ārpus dienesta. Runāsim par to, kādiem izaicinājumiem bijis jāiet “cauri”, kur slēpjas profesionāļa motivācija darboties profesionālā dienestā vai Zemessardzē. Tāpat šajā rubrikā būs personstāsti par veterāniem, kuri devuši būtisku ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku vai Zemessardzes attīstībā.

Raidījumā būs arī aktuālāko notikumu atspoguļojums no Latvijas reģioniem tekošajā nedēļā, piemēram, profesionālā dienesta karavīru un/vai zemessargu mācības, svinīgo zvērestu nodošanas ceremonijas, karavīru dalība kādā pasākumā. Karavīru apmācības mēdz notikt arī Igaunijā un Lietuvā, tāpēc pārraidīsim aktuālo informāciju arī no citām valstīm.

Svarīga raidījuma daļa ir sarunas studijā. Katrā raidījumā uz sarunu tiks aicināts kāds viesis, piemēram, Aizsardzības ministrijas vai NBS pārstāvi, kuri stāstīs par aktuālajiem jautājumiem aizsardzības nozarē kopumā vai konkrēti tekošajā nedēļā.

Raidījuma “Latvijas karavīrs” vadītāja un producente Iveta Auniņa.

Informāciju sagatavoja:

Paula Apsīte

Re:TV pašreklāmas redaktore

paula.apsite@retv.lv

Spread the love