Re:TV jaunajā sezonā atgriežas TV diskusiju cikls „ĪSI UN KONKRĒTI”

No 20. septembra kanāla Re:TV ēterā atgriežas diskusiju raidījums “Īsi un konkrēti”. Raidījumā tiks diskutēts par reģionālajiem procesiem un aktualitātēm, kas sasaucas ar nacionālajiem jautājumiem – pieņemtajiem lēmumiem un to ietekmi uz reģionu iedzīvotājiem.

Šajā sezonā tiks analizēti ekonomiskie, politiskie, kultūras un citi procesi, kuros ir būtiski skaidrot saikni starp nacionālajiem un reģionālajiem lēmumiem, kā arī tiks sniegti skaidrojumi un meklēti risinājumi novadu, reģionu, pilsētu izaugsmei un to iedzīvotāju labklājībai.

Diskusijas vadīs Ieva Benefelde – Skrundas TV žurnāliste ar ilggadēju pieredzi reģionālajās tematikās.

Pirmajā raidījumā, kuru Re:TV varēs skatīties 20. septembrī plkst. 21:00, tiks diskutēts par skolu tīkla reorganizāciju. Ik gadu Latvijas novados slēdz vairākas skolas. Kā tas ietekmē reģionu attīstību, kas notiek ar likvidēto skolu ēkām – uz šiem jautājumiem disusijā atbildes radīs IZM valsts sekretāra vietniece Evija Papule, LPS padomniece izglītības, bērnu, jaunatnes un ģimenes jautājumos Ināra Dundure, Cieceres internātpamatskolas direktore, Saldus novada deputāte Vineta Vovere, Ozolnieku novada Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītāja Elīza Juste un Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Diskusiju raidījums “Īsi un konkrēti” ik trešdienu plkst. 21:00 kanālā Re:TV risina reģioniem aktuālos jautājumus kopā ar ekspertiem, pašvaldību un valdības pārstāvjiem.

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV”

Redakcija

T. 64219043

redakcija@retv.lv

Purva ielā 12a, Valmiera

Twitter/ReTV_Televizija

Facebook/LatvijasRegionuTelevizija

Spread the love