Ginta Krievkalna vadīs jaunu „Re:TV” raidījumu „Aiz priekškara”!

  No 6.jūnija otrdienās plkst. 22.15 Latvijas Reģionu Televīzijā „Re:TV” varēs vērot jaunu raidījumu „Aiz priekškara”. Raidījumu ciklā katru nedēļu uz sarunu tiks aicinātas ar kultūru saistītas personības.

„Latvijā ir daudz ievērojamu personību, kuru vārdi un sasniegumi visiem zināmi. Šos cilvēkus apbrīnojam koncertos, iestudējumos, sarīkojumos, bet kas slēpjas „aiz priekškara”? Mūs interesē dažādu radošu personību izjūtas un domas pirms un pēc prožektoru lielajām gaismām. Raidījumā centīsimies veidot draudzīgu atmosfēru, lai sarunās, mijoties nopietnībai ar asprātīgiem jokiem, viesi atklātu to, ko citiem nestāsta. Protams, skanēs mūzika un dzeja,” apgalvo Ginta Krievkalna.

Gintas Krievkalnas menedžeris un raidījuma producents Juris Ludženieks pateicas „Re:TV” par piedāvāto iespēju: „Tas ir jauns izaicinājums gan man, gan Gintai. Darba ir daudz, bet ir interesanti iepazīt jauno un rast dažādus risinājumus negaidītās un neparedzamās situācijās. Pateicoties labajai komandai – režisorei Ditai Torsterei-Stepītei, stilistei Vitai Radziņai, kā arī operatoriem un pārējiem sadarbības partneriem –, ceram sagādāt skatītājiem jaukus un interesantus otrdienu vakarus „Re:TV”!”

Spread the love